Galaxy S9’Un Bilinmeyen Özellikleri Telefonunuzu Daha Güçlü Hale Getiriyor

Galaxy S9’un Bilinmeyen Özellikleri Telefonunuzu Daha Güçlü Hale Getiriyor

Görülmemiş detaylara yakından bakın Galaxy S9 ve S9 Plus’ ın bilinmeyen özellikleri

Galaxy S9 ve S9 Plus ın güzel sonsuz ekranına bakın derinlemesine bakıldığında Samsung’un -Edge bileşenleri birlikte çalışıyor ve kullanıcıya yeni seviyelerde bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Şimdi Samsung’un yeni cihazları Galaxy S9 ve S9 Plus ını var eden teknolojiye bir göz atacağız ve tabiki kaputun altında ne olduğuna da.

Gelişmiş mobil işlemci ile güçlü mobil bilgi işlem

Öncelikli örneklerden birisi 9810 serisi Exynos 9 işlemci, en gelişmiş iinci nesil 10 nanometre LPP işlemci üzerine kurulu. İşlemci 3. jenerasyon CPU ile güçlü bir performans getirmekle birlikte 1.2 Gbps DL 6CA Cat.18 LTE modem ile örneği olmayan bir bağlantı sağlıyor

Sorunsuz kullanıcı deneyimi için son teknoloji bellek çözümleri

Sıradaki ise LPDDR4X bellek yongası, 4 Gb ve 6 Gb Galaxy S9 ve S9 Plus için sunmakta. Endüstrideki en güncel mobil DRAM çözümü. RAM performansı 4K UHD video kaydetme ve sanal işlemlerde enerjiyi verimli bir şekilde kullanırken çoklu işlemleri ve bilgi işleme konusunda ileri düzeyde performans sunmakta. Galaxy S9 ve S9 + içerisindeki teknoloji, kullanıcılarının değerli verilerini korumak için de büyük çaba sarf ediyor. Her iki cihaz da bilgiyi eUFS içerisinde depoluyor, bu yüksek hıza sahip mobil depolama teknolojisi samsung’un ileri teknolojiye sahip telefonlarında mevcut sadece ve tabi kapasite seçenekleri 256 GB , 128 GB ve 64 GB. Samsung’un tescilli V-NAND teknolojisine dayanan eUFS, günümüzün ağır multimedya içerik kullanım ortamı altında son derece hızlı veri okuma ve indirme olanağı sunuyor.

Süper Slow-mo video dahil gelişmiş görüntüleme ve video özellikleri

Ana görüntü sensörü ISOCELL Fast 2L3 çarpıcı süper yavaş çekim videosu için 960fps hızında kaydederken, ön tarafa bakan ISOCELL Bright 3H1 görüntü sensörü, düşük ışık ayarlarında bile en iyi özçekimleri sağlıyor. Plus içinse arka kameranın yanındaki desenli, objektife entegre flaş LED bileşeni, yüksek ışık yoğunluğu ve tekdüzeliği ile görüntü kalitesini daha da artırır.

Güvenlik, güç ve dokunmatik komuta yönetimi bir kez daha güçlendirildi

Diğer açıdan, iris sensörü, uygulama erişiminin kilidini açmak veya yetkilendirmek için hızlı ve oldukça güvenli bir seçenek sunar. OLED DDI (Ekran Sürücüsü IC) Infinity Ekranı güzel bir şekilde boyarken dokunmatik kontrol ünitesi parmaklarınızın komutlarına anında geri bildirim sağlar.Ayrıca, güç yönetimi IC, istikrarlı bir güç kaynağı sunarak, cihazın en uygun ve verimli şekilde çalışmasını sağlar. Samsung Electronics’in Cihaz Çözümleri Bölümü, Galaxy S9 ve S9 + gibi günümüzün en güncel mobil ve IT cihazlarının kapağının altına gizledikleri yarı iletkenler ve LED ile yenilikçi çözümler sunuyor. Çözümler kullanıcılara görünmez olsa da, performans ve kullanıcı deneyiminde dünyada fark yaratmaya katkıda bulunurlar.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten