iPhone X ‘in Gizli Özellikleri Kullanım Kolaylığı Sağlayan 9 İpucu
Apple, iPhone X büyük yenilikler ile adeta baştan tasarladı. İlk göze çarpan, fiziksel home tuşu kaldırılan telefonda buna bağlı olarak da değişiklikler oldu. İşte iPhone X’te değişen özellikler hakkında bilmeniz gereken 9 ipucu.
LG G7 ThinQ 6.1″ QHD+ Süper Parlak LCD
LG’nin bir blog yazısında, şirketin yakında çıkacak olan LG G7 ThinQ 6.1″ QHD ekran özelliklerini tanıttığını gördük. Şirket, G7’nin son zamanlarda LG V30’da uygulanan OLED tipinin aksine bir LCD ekrana kullanmaya devam edeceğini doğruladı.
Samsung Galaxy S9 mu S9 Plus mı ?
Telefon almak isteyip Samsung Galaxy s9 ve S9 Plus arasında kararsız kalanlar için Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus arasındaki farklar ‘ı ve benzerlikleri inceledik .
Galaxy Note 9 Özellikleri, Fiyatı , Yeni Bluetooth S Pen , AI Kamera , Dev Pil, 128 GB Dahili Hafıza
İlk baktığımız nokta elbetteki fiyatı oldu. Galaxy Note 9 1000 Dolar US giriş fiyatı ile 128GB vesiyonunu sundu ve 1250 Dolar 512GB versiyonunun fiyatı.
Samsung Galaxy Note 9 İncelemesi
Samsung’un son telefonu sonunda geldi. Galaxy Note 9 Pil gücü, stili ve kamera teknolojisi ile birlikte daha önce üretilmiş boyutları aşan bir ekran boyutu ile geldi.
iPhone X Kullanıcıları için 9 Gizli Özellik ve İpucu
Başlangıç düğmesi olmayan bir iPhone nedeni ile kafanız karışmış olabilir bununla birlikte etrafta bir sürü yeni özellikler dolaşması cabası. Sizlere iPhone X’inizi daha verimli kullanabilmeniz için en iyi 9 özelliğinden bahsedeceğiz.
iPhone 8 Su Geçirmez mi?
Suya dayanıklı telefonlar artarak daha popüler hale geliyor. Neredeyse tüm güncel akıllı telefonlar suya karşı dayanıklı olarak piyasaya çıkmakta.
Daha İyi Fotoğraf Çekebilmeniz için Bilmeniz Gereken iPhone 8 Ayarları
Eğer Kamera ayarlarını kurcalayarak profesyonel fotoğraflar elde etmek isteyen biriyseniz doğru yerdesiniz. Ve tabiki herkesin kamera ayarları konusunda öğreneceği yeni bilgileri sizin için derledik
Galaxy S9’Un Bilinmeyen Özellikleri Telefonunuzu Daha Güçlü Hale Getiriyor
Galaxy S9’un Bilinmeyen Özellikleri Telefonunuzu Daha Güçlü Hale Getiriyor Görülmemiş detaylara yakından bakın Galaxy S9 ve S9 Plus’ ın bilinmeyen özellikleri
E-Bülten